top of page
 • Nasıl Bayi Olurum?
  1. Bayi olmak için gerekli üyelik formumuzu doldurarak göndermeniz gerekmektedir. 2. Girdiğiniz bilgilerin incelenmesinin ardından hesaplarınız ortalama 1 ile 2 iş günü içerisinde onaylanacaktır.
 • Gerekli Koşullar Neler?
  1. Bayi olmak için öncelikli şartımız satın alımlarınızın ticari amaçlı olmasıdır. 2. Bu gerekçeyle bir şirket adı altında bayi kayıdınızı oluşturabilir ve bayilik avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. 3. Bu maddeler dışında, bayilik için gerekli başka herhangi bir şart veya koşul bulunmamaktadır.
 • Perakende Alışveriş Yapabilir miyim?
  1. Online mağazamız yalnızca bayilerine hizmet vermektedir.
 • Satın Alım Koşulları Neler?
  1. Siparişinizin ödemesini, siparişin onaylanma aşamasında gerçekleştirmezsiniz. 2. Siparişinizi onaylamanız durumunda satış birimimiz sizlere yoğunluk durumuna göre 1 ile 5 iş günü içerisinde dönüş sağlayacaktır. 3. Belirli bir tutarı geçen siparişleriniz Marmara Bölgesi çevresinde kendi lojistik birimimiz tarafından teslim edilir. 4. Daha düşük tutarlı veya şehir dışı siparişlerinizi 3. parti kargo şirketleri veya ambar kargo firmaları vasıtasıyla teslim alabilirsiniz. 5. Ücretsiz teslimat ve diğer merak ettiklerinizi sormak için canlı satış destek birimimize danışabilir veya e-posta yoluyla bilgi alabilirsiniz.
 • Ürünleri Sepete Neden Atamıyorum?
  1. Fiyatların sürekli değişiklik gösterdiği bir dönemdeyiz demektedir. 2. Canlı destek, e-posta ve telefon numaralarımız üzerinden iletişim sağlayarak ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. 3. Fiyat istikrarı kazanılana dek ilgilendiğiniz ürünlerin listesini bizlere canlı destek, e-posta ve telefon numaralarımız üzerinden ileterek siparişinizi olutşturabilirsiniz.
bottom of page