top of page

Hikayemiz

Bu alanı şirketiniz hakkında biraz daha ayrıntıya girmek için kullanabilirsiniz. Ekibiniz ve hangi hizmetleri sağladığınız hakkında konuşun. Ziyaretçilerinize, işletmenizle ilgili fikri nasıl ortaya çıkardığınızı ve sizi rakiplerinizden farklı kılan şeyin hikayesini anlatın. Şirketinizi öne çıkarın ve ziyaretçilerinize kim olduğunuzu gösterin.

   Firmamız 1994 yılının Ocak ayında kurulmuş olup, Türkiye'de önde gelen evcil hayvan malzemeleri tedarikçilerinden biridir. Misyonumuz sektörde geçirdiğimiz uzun yıllar sonucu kazanmış olduğumuz deneyimlerle birlikte evcil hayvan dükkanı, veteriner, pet shop, süpermarket ve/veya e-ticaret sitesi sahibi vatandaşların yaşadıkları sorunlara en hızlı çözümleri üretmek  ve müşterilerinin evcil dostlarına en sağlıklı ve verimli şekilde üretilmiş besin, araç ve gereçlerin tedariğini sağlamaktır. Her canlının değer görmesi gerektiğine inanan vizyonumuzla birlikte kimilerimizin hayatlarına anlam katan değerli dostlarımızın sağlığını ve mutluluğunu son derece destekliyoruz. Bunun yanında bayilerimizin ve müşterilerinin kendilerini özel ve ayrıcalıklı hissedebilecekleri, gerekli sağlık ve bakım ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir platform oluşturmak için çalışmaktayız.

   Hayvan dostu olan firmamız aynı zamanda üretime ve ihracata verdiği büyük önemle de ülkemize hizmet etmeyi sürdürmektedir. Her zaman en başarılı, güvenilirliği kanıtlanmış, doğru içerikli markalarla ve birinci sınıf üreticilerle yapmış olduğumuz iş birlikleri sayesinde sektöre değer katmak, bayi ve müşterilerimizi memnun etmek en birincil amaçlarımızdandır.

 

 

Sevimli Köpek
bottom of page